Āra treniņi pieaugušajiem otrdienās, plkst. 18:00 Mežaparkā

Tiekamies Mežaparkā - Atpūtas alejas sākumā no ZOO puses, tuvāk kafejnīcai DabaMamma

Treniņš ilgst 90 - 100 minūtes


Novembrī, Decembrī, Janvārī , Februārī un Martā - pāriesim uz treniņiem 1x nedēļā - otrdienās no plkst.18:00 - dažādi vispusīgās fiziskās sagatavošanas (VFS) treniņi, kuros iesildīsimies un atsildīsimies ar nūjošanas nūjām. Treniņa laikā pārvietošanās gan nūjojot, gan lēni skrienot.


Dalība treniņā 3,50 eur

Treniņos gaidīti arī iesācēji - mūsu treniņus var pielāgot dažāda līmeņa prasmēm un trenētībai. Treniņu metodika atbilst vidējas un vidēji-augstas intensitātes slodzei.

No aprīļa divas ceturtdienas mēnesī Mežaparka sports papildus treniņi esošajām otrdienām - aerobās kapacitātes treniņi (intervāltreniņi, izbraukuma treniņi).

Ceturtdienās plkst. 18:00 iespēja pievienoties kluba MOTUM treniņiem sporta centrā ''Laimīte'' Sarkandaugavas ielā 24 - vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi pieaugušajiem stadionā ar inventāru, pieejamas ir siltas ģērbtuves un duša. Dalības maksa 10 eur par 1 atsevišķu treniņu vai mēneša maksa 50 eur ar 2-3 treniņiem nedēļā.

Recepte paša gatavotam sporta dzērienam: 1l ūdens, 50-70 g glikoze (2 ēdk.) - nopērkama pulverveidā aptiekā, 1 g sāls - izšķīdina 100 ml silta ūdens, tad pievieno 900 ml vēsa ūdens.

SKRITUĻSLIDOŠANA MEŽAPARKĀ

Informācija par skrituļslidošanas sporta treniņiem www.motum.lv - sadaļā treniņi.