Esi sveicināts nujovesels.lv mājas lapā!

Treneres sleja:

Esmu nūjošanas trenere Rīgā, Mežaparkā. Nūjošana man ir darbs un hobijs vienā veselumā.

2008. gada pavasarī ar Latvijas Tautas sporta asociācijas (LTSA) atbalstu, somu instruktors Passi Juutilainen bija gatavs apmācīt 15 Latvijas sportistus/mediķus nūjošanas prasmē.

Tā nu viena no 15 topošajiem instruktoriem biju arī es - vieglatlēte, vecmāte un sabiedrības veselības maģistre – visnotaļ jaukā salikumā, lai papildinātu savus diplomus ar nūjošanas instruktora diplomu! 2014.gada vasarā savus diplomus papildināju ar C kategorijas trenera diplomu. Šobrīd esmu Latvijā sertificēta C kategorijas trenere ar specializāciju - nūjošana. (Sporta speciālista sertifikāts Nr. 2149, derīgs līdz 2024.gada 18.jūlijam).

Mežaparka nūjotāju grupā darbojamies visu gadu, arī ziemas salā, siltāk saģērbjoties, nūjotprieks ir tik pat liels kā pavasara un vasaras plaukumā, baudot dabu.

Tiekamies nūjošanas takās!

Nūjošanas trenere: Lelde Vancoviča

PAR MUMS: NŪJO VESELS un SPORTO VESELS

nūjojam, aktīvi kustamies, pielietojot vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumus, kāpjam kalnos - trekingojam, skrituļojam un slidojam ar ledus slidām, slēpojam distanci un no kalna ar kalnu slēpēm un visbeidzot piedalāmies dažādās sacensībās un sportiskos pasākumos - esam sporta grupa!